Szkolenia

Dla każdego z uczestników przygotowaliśmy pamiątkowy dyplom w formie elektronicznej, który zostanie przesłany po zakończeniu szkolenia.

W kursie lawinowym możesz wziąć udział wraz z rodzicem (lub opiekunem prawnym). Jeśli zaś chcesz wziąć udział w kursie samodzielnie to w tym wypadku warunkiem uczestnictwa jest min. 16 lat oraz pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.
W każdej takiej sytuacji prosimy o bezpośredni kontakt: info@kursylawinowe.pl.

Szkolenie lawinowe powinno się odbywać co roku, tak aby nie wyjść z wprawy w posługiwaniu się sprzętem, posiadać aktualna wiedzę i z każdym kursem zdobywać cenne doświadczenie oraz opanowanie, które jest niezbędne w sytuacjach kryzysowych.
Jeśli poszukujesz dalszych wyzwań to zapraszamy Cię na kultowe szkolenia skiturowe w Polsce – przejścia z „Piątki” do „Muro”, czy z pomiędzy dolinami: Kościeliską i Chochołowską.
Znasz już dobrze Polskie Tatry? W takim razie specjalnie dla ciebie na zimę 2018/2019 przygotowaliśmy kilka nowych tras na Słowacji!
Jeżeli zamiast wycieczek skiturowych wolisz dowiedzieć się więcej o poruszaniu się w rakach i z czekanem (oraz wielu innych rzeczy niezbędnych przy wyjściach w wyższe partie gór) to zapraszamy na kurs turystyki w terenie wysokogórskim.
Na wszystkich naszych kursach zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci podjąć nowe wyzwania w górach!

Odwiedź zakładkę RODZAJE SZKOLEŃ, gdzie dowiesz się czego możesz nauczyć się na poszczególnych kursach.

W cenę wszystkich szkoleń wliczone są: noclegi w schroniskach (2 noce lub w przypadku Skiturowego trawersu Tatr Polskich – 3 noce), opłata klimatyczna, 3 dni szkolenia przez ratowników TOPR (4 dni w przypadku Trawersu), wypożyczenie sprzętu lawinowego (detektor, sonda, łopatka) na cały czas trwania kursu, materiały edukacyjne z najważniejszymi informacjami przesłane w formie elektornicznej po kursie.
***
Cena Skiturowego weekendu w Tatrach dla aktywnych zawiera dodatkowo:

  • noclegi w pokojach 2 osobowych (w tym na Kalatówkach z łazienkami)
  • śniadania (na Kalatówkach i na Hali Ornak)